The Batman

7.9/10 - (94 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

The Batman, Gotham’daki suç dünyasının korkulu rüyası olan Batman, bu amansız mücadelesi içinde suç dünyası ile mücadelesi devam etmektedir.

Film Türü Nedir ?

Dram, Suç, Aksiyon, IMAX

Film Yönetmeni Kimdir ?

Matt Reeves

Film Oyuncuları Kimdir ?

Robert Pattinson, Zoë Kravitz, Paul Dano, Colin Farrell, Andy Serkis

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Mart 2022

IMDb Puanı

7.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Batman, Gotham’daki suç dünyasının korkulu rüyası olan Batman, bu amansız mücadelesi içinde suç dünyası ile mücadelesi devam etmektedir. Yeni belaların ortaya çıkması hatta ucunun kendi ailesine de dokunduğu bir dizi yolsuzluk olayları ortaya çıkmaya başlamıştır. Gotham’ da işler iyice karışmaya başlamıştır. Kendini bilmez politikacılar, nüfuslu bir takım kişiler arasında kurulmuş bir kara düzen şehrin yozlaşmasına neden olmuştur.

Batman, git gide çevresin de güvene bileceği insanların azalması ve şehir de yeni türeyen bir seri katil ile mücadele etmek zorundadır. Gotham’ın seçkin isimlerini hedef alan bu gizemli seri katilin kim olduğu, nereden nasıl geldiği ve hedeflerini neye göre belirlediği bilinmezliklerini aydınlatmak ise Kara Şövalye’ nin işidir.

Fragman

The Batman, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle