The Gentlemen

4/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

The Gentlemen, Mickey Pearson Londra’da son derece karlı bir marihuana imparatorluğu kuran bir Amerikalı’yı canlandırıyor.

Film Türü

Suç, Aksiyon

Film Yönetmeni

Guy Ritchie

Film Oyuncuları

Matthew McConaughey, Charlie Hunnam, Michelle Dockery, Jeremy Strong, Colin Farrell

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

14 Şubat 2020

IMDb Puanı

7.8

Film Konusu & Özet & Detaylar

Mickey Pearson Londra’da son derece karlı bir marihuana imparatorluğu kuran bir Amerikalı’yı canlandırıyor. Mickey Pearson artık emekli olmak isteyen ve bu sektörden sonsuza dek çekilmeyi planlayan bir iş adamıdır. Kararı nedeniyle yüklü miktarda paraya ihtiyaç duymaktadır. Emeklilik planları kulaktan kulağa yayılınca, Mickey’nin çeşitli komplo, şantaj, rüşvet olayları ile, aynı zamanda da yerini kapmak isteyen diğer suçlularla baş etmesi gerekecektir. Hikayedeki diğer karakterler ise Mickey Pearson’un düzenine ya burnunu sokmakta ya da yardımcı olmaya çalışmaktadır. Michelle Dockery, McConaughey’in karısını, Henry Golding, Vietnamlı bir mafya üyesini, Hugh Grant,  McConaughey’i gizlice fotoğraflayan ve bunu ona şantaj yapmak için kullanan bir fotoğrafçıyı ve Colin Farrell da karma dövüş sanatları dövüşçülerini eğiten Coach adında bir adamı oynuyor.

Fragman

The Gentlemen, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın