The Holiday Calendar

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

The Holiday Calendar, genç bir kadın noel hediyesi olarak gelen sürprizin bir anda hayatını bu kadar değiştirebileceğinden habersizdir.

Film Türü Nedir ?

RomantikKomedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Bradley Walsh

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kat Graham, Quincy Brown, Ron Cephas Jones

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Kasım 2018

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Holiday Calendar, genç bir kadın noel hediyesi olarak gelen sürprizin bir anda hayatını bu kadar değiştirebileceğinden habersizdir. Yetenekli bir fotoğrafçı olan Abby Sutton, yılbaşı için aldığı en ilginç hediyeyi alır. Abby, kariyeri gitgide götüye gitmek ve bir çıkış yolu aramaktadır. Yılbaşını ailesi ile birlikte geçirmek için onların yanına gitmiştir ve yılbaşında büyük bir sürpriz beklemektedir.

Büyükbabası Abby’ye, Noel hediyesi olarak Büyükannesinden kalan bir Noel Takvimi hediye eder. Bu takvim hiçde Abby, düşündüğü gibi sıradan bir takvim olmadığını sonradan anlayacaktır. Önceleri yılbaşı takviminin sırrını anlamayan Abby, zaman içerisinde takvimin sunduğu küçük hediyelerin aslında gerçek hayatında büyük değişiklikler yapan hediyeler olduğunu fark etmesi çok uzun sürmez. Takvim hem Abby’ nin geleceğini yönlendirmesini sağlıyor hemde hayalini kurduğu büyük aşkına doğru yol almasını sağlamaktadır.

Fragman

The Holiday Calendar, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın