The Imperfects

5.8/10 - (189 {Puan})
Dizi Özeti Nedir ?

The Imperfects, canavara dönüşmelerine sebep olan bir deneye tabi tutulan Abbi, Tilda ve Juan, olaydan sorumlu olan bilim insanından hesap sormak ve bir tedavi bulmak için kolları sıvar.

Dizi Türü Nedir ?

Aksiyon ve Macera Dizileri

Dizi Yönetmeni Kimdir ?

Dennis Heaton, Shelley Eriksen

Dizi Oyuncuları Kimdir ?

Italia Ricci,Morgan Taylor Campbell,Rhianna Jagpal

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Eylül 2022

IMDb Puanı

5.8

Dizi Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Imperfects, canavara dönüşmelerine sebep olan bir deneye tabi tutulan Abbi, Tilda ve Juan, olaydan sorumlu olan bilim insanından hesap sormak ve bir tedavi bulmak için kolları sıvar. Karmaşık bir deneye tabi tutulan üç denek, tuhaf semptomlar hissetmeye başlar ve yardım almak umuduyla genetikçi Dr. Alex Sarkov’un peşine düşer.

Sarkov’u bulma umuduyla başka bir iyileşme programındaki hastalardan birinin izini süren Kusurlular, bir yandan da yeni güçlerinin yol açtığı sorunlarla boğuşur. Juan, Abbi ve Tilda; Sarkov’u ararken kendilerini son derece korkunç bir durumun ortasında bulur. Bu sırada gizemli bir kadın, hedeflerine kilitlenmiş durumdadır.

Juan ailesiyle yeniden bağlantı kurarken Abbi ve Tilda kendine özgü süper güçlere sahip başka bir denekle tanışır. Müfettişler, Kusurluları bulmak için harekete geçer. Tilda ve Juan, Sarkov’un evinde şoke edici bir keşifte bulunur. Abbi ve Hannah, Finch’in Dr. Burke için bir tehdit oluşturabileceğinden endişelenir.

Burke ve Sarkov bir tedavi bulmak umuduyla çalışırken Burke denek olmayı kabul eder. Grup, peşlerine düşen ajanlardan kurtulmak için harekete geçer. Abbi, Juan ve Tilda, bir mutant’ın harekete geçmesinin ardından saldırıyı araştırırlar. Sarkov bir ilaç bulmaya adım adım yaklaşırken, Burke bir aydınlanma yaşar.

İlacının dağıtımı için nanobotlara ihtiyaç duyan Sarkov, ekibi bir görev için Idaho’ya gönderir. Burke ve Finch, Dr. Crain’in bir adım önüne geçebilmek için güçlerini birleştirir. Evden kötü haber alan Abbi, ilacı kopyalamaya çalışır. Juan bir partiye katılır. Tilda, Sarkov’u nanobot kullanmanın riskleri konusunda uyarmaya çalışır. Abbi ve Tilda, Juan’la ilgili kötü planları olan Sarkov’un peşine düşmek için sürpriz bir şekilde birlik olur. Yeni gerçekler, ekip için yeni zorlukları da beraberinde getirir.

Fragman

The Imperfects, Dizi konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, tüm bölümler, imdb, inceleme, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, season, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın