The Knight Before Christmas

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

The Knight Before Christmas, Orta çağ dönemlerinde yaşayan genç ve yakışıklı şövalye Sir Cole, bir büyücünün onu ortadan kaldırma planları neticesinden günümüz Ohio’yasına gönderilmiştir.

Film Türü Nedir ?

RomantikKomedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Monika Mitchell

Film Oyuncuları Kimdir ?

Vanessa Hudgens, Josh Whitehouse, Emmanuelle Chriqui

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Kasım 2019

IMDb Puanı

5.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Knight Before Christmas, Orta çağ dönemlerinde yaşayan genç ve yakışıklı şövalye Sir Cole, bir büyücünün onu ortadan kaldırma planları neticesinden günümüz Ohio’yasına gönderilmiştir. Noel tatili dönemin de kendini bu çok farklı dünya da bulan Sir Cole, genç ve korkusuz bir şövalye olmasına rağmen sudan çıkmış balık gibi kentin ortasında kalakalmıştır. Yaşanan talihsiz bir kaza sonucu yolları iyi kalpli öğretmen olan Brooke’ u ile kesişir.

Arabası ile Sir Cole’ a çarpan genç öğretmen bu garip genç adamı hastaneye yetiştirir. Hastane de kendisini şövalye Sir Cole, olarak tanıtan genç adam hiç kimseyi kendisine inandıramadığı gibi deli muamelesi görmüştür. Doktorlar bu durumun kazadan kaynaklı geçici bir hafıza kaybı olabileceğini düşünmektedir. Genç adamın başına gelenlerden dolayı kendisini sorumlu tutmaktan alı koyamayan genç öğretmen Brooke, Cole bu durumdayken onu tek başına bırakmaya gönlü el vermez. Hafızası tekrar yerine gelene kadar ona yardımcı olmaya karar verir. Bu süreç onları bir aşk hikayesine doğru sürüklemeye başlamıştır.

Fragman

The Knight Before Christmas, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın