The Lighthouse

Puan Verin
Film Özeti

The Lighthouse, Thomas Wake eski bir denizcidir ve ıssız, ıssız olduğu kadar da gizemli New England adasında fener bekçiliği yapmaktadır.

Film Türü

Gerilim, Korku

Film Yönetmeni

Robbert Eggers

Film Oyuncuları

Robert Pattinson, Willem Dafoe, Valeriia Karaman

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Ekim 2021

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu & Özet & Detaylar

The Lighthouse, Thomas Wake eski bir denizcidir ve ıssız, ıssız olduğu kadar da gizemli New England adasında fener bekçiliği yapmaktadır. Thomas adada çok uzun zamandır yalnız kalmaktadır. İşlerinde ona yardımcı olması için Ephraim adında bir genç onun yanında görevlendirilir. Genç Ephraim’in de adaya gelmesi sonrasında bir süre sonra ikili arasında bir güç savaşı başlar ve büyük bir iktidar mücadelesi baş gösterir. Thomas işini büyük bir sorumluluk duygusu ile yerine getirmektedir, Ephraim üzerinde baskı kurmaya ve kendi gücünü bu tecrübesiz gence hissettirmek ister. İnsanlardan oldukça uzakta, ufak bir adada yalnızca iki kişi yaşamak zorunda olan Thomas ve Ephraim kısa bir süre sonra akıl sağlıklarını yitirmeye ve geçmişlerinden gelen en derin korkuları ile yüzleşmeye başlarlar.

Fragman

The Lighthouse, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın