The Matrix Resurrections

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

The Matrix Resurrections, Makineler son derece kritik bir bilgi edinmiş ve insanların özgürce yaşayabildikleri tek ve son şehir olan Zion’un yerini öğrenmişlerdir.

Film Türü Nedir ?

Bilim-Kurgu, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Lana Wachowski

Film Oyuncuları Kimdir ?

Keanu Reeves, Carrie-Anne Moss, Yahya Abdul-Mateen II, Jonathan Groff, Jessica Henwick

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

24 Aralık 2021

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Matrix Resurrections, Makineler son derece kritik bir bilgi edinmiş ve insanların özgürce yaşayabildikleri tek ve son şehir olan Zion’un yerini öğrenmişlerdir. Bu şehri sonsuza dek yok etmek için, Zion’a ilk filmde de gördüğümüz ahtapota benzeyen yaratıklardan binlercesini göndermeye karar verirler. Neo ve arkadaşlarının buna engel olabilmesi için, makinelerin dünyasının tüm sırlarına hakim olan Anahtarcıyı bulmaları gerekir. Ancak bu hiç kolay değildir, çünkü Anahtarcı, bıçak kullanmada ustalaşmış, hayalet gibi bir yok olup bir ortaya çıkan İkizler adındaki yaratıklar tarafından korunmaktadır. Bu arada Ajan Smith de kendini geliştirmiş, adeta bir virüs gibi klonlanmayı öğrenmiştir. Acaba Neo ve arkadaşları, geriye kalan tek insan şehri olan Zion’u kurtarabilecekler midir?

Fragman

The Matrix Resurrections, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın