The Menu

10/10 - (1 {Puan})

 Vizyona gireceği gün sinema izleyicileri tarafından büyük bir merak ile beklenen The Menu filmi nihayet beklendiği gibi izleyiciler ile buluştu. The Menu filmine ilişkin merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz. The Menu filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Oyuncu kadrosu, konusu ve özellikle yayınlanan fragmanı ile oldukça büyük bir merak uyandıran The Menu filmi için yapılan PR çalışmaları hedeflenen ilgiyi çekmiş görünmekte.

Film Özeti Nedir ?

The Menu, dünyaca ünlü bir şefin, ıssız bir adada yer alan restoranında sadece seçilmiş bazı müşterilere özel hazırladığı şaşaalı menüsünün denendiği gecenin gerilimli bir noktaya evrilmesini konu ediniyor.

Film Türü Nedir ?

KorkuKomedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mark Mylod

Film Oyuncuları Kimdir ?

Anya Taylor-Joy, Ralph Fiennes, Nicholas Houltavier Bardem, Constance Wu, Winslow Fegley

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

18 Kasım 2022

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Bir çift, ünlü bir şefin şok edici sürprizlerle dolu zengin bir menü hazırladığı seçkin bir restoranda yemek yemek için bir adaya gider. Çifte birbirinden farklı kişilerin de eşlik ettiği yemekte, beklenmedik yemekler servis edilirken her masanın kendine ait sırlarının ortaya çıkması gerilim dozu yüksek bir akşama neden olur. 

Yorum yapın