The Midnight Sky

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

The Midnight Sky, Gökbilimci Augustine, orta yaşlı ve tüm hayatını gökyüzünde ki hareketleri izlemeye ayırmış, bu uğurda hayatının çoğunu dünyanın farklı noktalarında yaşayıp araştırmalar yapmaya adamıştır.

Film Türü Nedir ?

Bilim-Kurgu, Fantastik, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

George Clooney

Film Oyuncuları Kimdir ?

George Clooney, Felicity Jones, David Oyelowo, Sophie Rundle, Kyle Chandler

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Aralık 2020

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Midnight Sky, Gökbilimci Augustine, orta yaşlı ve tüm hayatını gökyüzünde ki hareketleri izlemeye ayırmış, bu uğurda hayatının çoğunu dünyanın farklı noktalarında yaşayıp araştırmalar yapmaya adamıştır. Arctic araştırma merkezinde yaşanan olaylar yıkıcı düzeylere ulaşmıştır ve araştırma merkezinin acil olarak tahliye edilmesi gerekmektedir. Augustine, tahliyeyi kabul etmeyerek burada kalıp araştırmalarını sürdürmeye kararlıdır.

Araştırmaları süresince gizmli bir çocuk olan Iris ile tanışır. Iris, gizemli bir şekilde radyo dalgalarının sessizleşmesini sağlamayı başarabilmektedir. Jupiter’e keşfine çıkmış Sullivan isimli astronot ilk kez uzayın bukadar derinliklerine keşif yapmayı başarmış ve görevini tamamlayarak dönüşe geçmiştir. Dönüş sırasında kontrol noktası ile iletişimleri kesilince görevi başarıyla tamamlayıp tamamlayamayacakları belirsizleşmiştir.

Fragman

The Midnight Sky, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın