The Peripheral 1.Sezon 1.Bölüm | Amazon Prime izle

Puan Verin

Amazon Prime’da yayınlanan The Peripheral 1.Sezon 1.Bölüm izlemek isteyenler için bu bölümde ; Hayata dair pek seçenek sunmayan küçük bir kasabada sıkışıp kalan Flynne Fischer, gazi ağabeyi ve hasta annesi Ella’ya destek olmak için geleceği olmayan bir işte çalışan parlak bir bilgisayar oyuncusudur. Ağabeyi onu SIM olarak bilinen gelişmiş bir oyunda yardım etmeye ikna eder. Flynne görmemesi gereken bir şey görür ve gerçek hayatta tehlike kapılarını çalar.

Amazon Prime‘da yayınlanmakta olan The Peripheral 1. sezonu platformda kısa bir süre önce izleyiciler ile buluştu. Bilim Kurgu, Gizem ve Gerilim, Drama türlerini içeren dizinin bu sezonu 8 bölümden oluşmakta olup, her bölüm yaklaşık olarak 60 dakika süreye sahiptir.

Dizide genç bir kadın küçük bir kasabada yaşamını sürdürmektedir. Günlük işler ve kasaba hayatı bu genç kadını boğarken onun tek motivasyonu bilgisayarda oyun oynamaktır. Bu genç kadın bilgisayar oyunlarında oldukça yeteneklidir. Günün birinde bir şirket ona bir iş teklifi ile gelir. Yeni bir sistemin testi için görevlendirilen genç kadın, oyun sayesinde aşk hayallerini gerçekleştirecektir. Ancak bu esnada ailesi de büyük bir tehlike altındadır.

Yorum yapın