The Peripheral 1.Sezon 8.Bölüm | Amazon Prime izle

Puan Verin

Amazon Prime’da yayınlanan The Peripheral 1.Sezon 8.Bölüm izlemek isteyenler için bu bölümde ; Tommy yaptıklarının sonuçlarıyla yüzleşir. Ash alışılmadık bir müttefikin yardımını ister. Cherise TB’den çalınan verilerin yanlış ellere düşmesini engellemek için topyekûn saldırı başlatır. Lowbeer, Flynne’e Ella‘yı kurtaramayacağını söyler. Wilf, Flynne’e geçmişini anlatır. Aelita asıl amacını açıklar. Flynne Dünya’yı kurtarmak için kendi hayatıyla kumar oynar.

Amazon Prime‘da yayınlanmakta olan The Peripheral 1. sezonu platformda kısa bir süre önce izleyiciler ile buluştu. Bilim Kurgu, Gizem ve Gerilim, Drama türlerini içeren dizinin bu sezonu 8 bölümden oluşmakta olup, her bölüm yaklaşık olarak 60 dakika süreye sahiptir.

Dizide genç bir kadın küçük bir kasabada yaşamını sürdürmektedir. Günlük işler ve kasaba hayatı bu genç kadını boğarken onun tek motivasyonu bilgisayarda oyun oynamaktır. Bu genç kadın bilgisayar oyunlarında oldukça yeteneklidir. Günün birinde bir şirket ona bir iş teklifi ile gelir. Yeni bir sistemin testi için görevlendirilen genç kadın, oyun sayesinde aşk hayallerini gerçekleştirecektir. Ancak bu esnada ailesi de büyük bir tehlike altındadır.

Yorum yapın