The Silencing

6.3/10 - (103 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

The Silencing, Toplumdan uzakta, yalnız yaşayan avcı olan bir adamın kızı, yıllar önce kaçırılır kayıp kız uzun süre aransa da pek bir sonuç çıkmaz.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Aksiyon, Polisiye

Film Yönetmeni Kimdir ?

Marc Meyers

Film Oyuncuları Kimdir ?

Stanley Tucci, Kiernan Shipka, Miranda Otto, Kate Trotter, John Corbett, Kyle Breitkopf, Dempsey Bryk, Billy MacLellan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Temmuz 2020

IMDb Puanı

6.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Silencing, Toplumdan uzakta, yalnız yaşayan avcı olan bir adamın kızı, yıllar önce kaçırılır kayıp kız uzun süre aransa da pek bir sonuç çıkmaz. Yıllar geçse de kızını aramaktan vazgeçmeyen avcı ve yerel bir şerif, kızı kaçırmış olabilecek bir katili bulmak için yola çıkar. Yolculuk sırasında avcı ve şerif, kendilerini bir kedi fare oyununun içinde bulur.

Toplumdan uzakta, yalnız yaşayan avcı olan bir adamın kızı, yıllar önce kaçırılmıştır. Kayıp kız uzun süre aransa da pek bir sonuç çıkmaz. Yıllar geçse de kızını aramaktan vazgeçmeyen avcı ve yerel bir şerif, kızı kaçırmış olabilecek bir katili bulmak için yola çıkar. Yolculuk sırasında avcı ve şerif, kendilerini bir kedi fare oyununun içinde bulur.

Fragman

The Silencing, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın