The Turning

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

The Turning, Kate adında genç bir kadın ürkütücü ve tuhaf bir konakta iki çocuğa bakmak üzere işe başlar.

Film Türü Nedir ?

Korku, Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Floria Sigismondi

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mackenzie Davis, Finn Wolfhard, Brooklynn Prince, Mark Huberman, Barbara Marten

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Ocak 2020

IMDb Puanı

3.9

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Turning, Kate adında genç bir kadın ürkütücü ve tuhaf bir konakta iki çocuğa bakmak üzere işe başlar. Flora ve Miles adında iki çocuk anne ve babalarını kaybetmişlerdir. Bakıma ihtiyaçları vardır. Velayetlerini yeğenleri üstlenir ve çocuklara bakması için de Kate işe alınır. Kate bir yandan tuhaf ve ürkütücü konuğa diğer taraftan ise çocuklara alışmaya ve bakım ihtiyaçlarını yerine getirmeye çalışır.

Çocukların bakımı için de bu konağa yerleşir. Etrafına alışmaya çalışan Kate gün geçtikçe konakta ilginç durumlar ile karşılaşmaya başlar. Ne konak ne de bakımını gerçekleştirdiği çocuklar normal değildir ve sırlar her yeri kaplamıştır. Konakta korkunç şeyler görmeye başlar ama bunların hayal mi gerçek mi olduğu konusunda kararsız kalmıştır. Her geçen gün yaşadığı korkutucu olaylar sonunda onu ciddi bir bunalıma sürükler.

Fragman

The Turning, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın