The Windermere Children

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

The Windermere Children, Ağustos 1945: Windermere Gölü kıyısındaki Calgarth Malikanesine bir otobüs dolusu çocuk gelir.

Film Türü Nedir ?

Dram – Savaş

Film Yönetmeni Kimdir ?

Michael Samuels

Film Oyuncuları Kimdir ?

Thomas Kretschmann, Romola Garai, Iain Glen, Tim McInnerny, Marcel Sabat

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

26 Ocak 2020

IMDb Puanı

7.2

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

The Windermere Children, Ağustos 1945: Windermere Gölü kıyısındaki Calgarth Malikanesine bir otobüs dolusu çocuk gelir. Onlar, Avrupa’nın Yahudi nüfusunu harap eden Nazi Holokostundan kurtulan çocuklar. Sadece giydikleri kıyafetleri ve az sayıda eşyalarını taşıyarak, çektikleri her şeyin duygusal ve fiziksel yaralarını taşırlar. Almanya doğumlu bir çocuk psikoloğu olan Oscar Friedmann, onlara bakmakla görevli. Kendisinin ve danışman ekibinin, çocukların hayatlarını geri kazanmalarına yardımcı olmak için sadece dört ayı var. Göl kenarında, güneş ışığı ve yağmurda çocuklar yemek yer, İngilizce öğrenir, futbol oynar ve bisiklet sürerler.

Her gün sevdiklerinden gelen haberleri özlerler ve bu arada travmalarını resim yoluyla ifade etmeye davet edilirler. Bazı yerliler onlarla alay ediyor ama diğerleri tarafından kucaklanıyorlar. Daha büyük çocukların bir kısmı hırsızlık yapar ve kabusların peşine düşerler. Bununla birlikte, bu ortamda iyileşmeye başlarlar. Sonunda, Kızıl Haç’tan gelen mektuplar, neredeyse tüm çocuklar için kardeşlerinin ve ebeveynlerinin öldürüldüğüne dair korkunç bir onayla gelir. Ancak bir çocuk, erkek kardeşinin hayatta kaldığına inanır. Windermere Çocukları, birbirleriyle kurdukları bağların ve Windermere’de kurulan dostlukların nasıl verimli bir geleceğe giden bir cankurtaran halatına dönüştüğünün keskin, dokunaklı ve nihayetinde kurtarıcı hikayesidir. Akrabaların yokluğunda birbirlerinde aile bulurlar.

Fragman

The Windermere Children, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın