Time to Hunt

6.3/10 - (24 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Time to Hunt, Jun-seok, işlediği bir suç nedeniyle uzun süredir hapis cezasını tamamlayıp tahliye olunca arkadaşları ile birlikte ülkesi Güney Kore’ ye döner.

Film Türü Nedir ?

Aksiyon Fantastik Bilimkurgu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Yoon Sung-Hyun

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jae-hong Ahn, Je-Hoon Lee, Woo-sik Choi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Şubat 2020

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Time to Hunt, Jun-seok, işlediği bir suç nedeniyle uzun süredir hapis yatmıştır. Cezasını tamamlayıp tahliyesiyle arkadaşları ile birlikte ülkesi Güney Kore’ ye döner. Ancak döndüğün de artık hiçbirşey aynı değil, bir çok şey bıraktığından çok farklıdır. İnsanlar tüketim dünyasının esiri olmuş gelecek için sanki hiç kaygıları yokmuş gibi yaşamaktadırlar. Jun-seok, hapishanede geçirdiği yıllar boyunca en büyük hayali dostları ile birlikte Hawaii’ ye yerleşip burada yep yeni bir hayat kurmaktı. Ancak hayalleri için paraya ihtiyaçları vardır. Bunun için ise son bir soygun yapmayı düşünüp vakit kaybetmeden harekete geçerler.

Fragman

Time to Hunt, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın