Tinder Avcısı

7.4/10 - (53 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Tinder Avcısı, insanlara kendini çok zengin bir iş adamı olarak tanıtarak zengin ve varlıklı kadınları dolandıran bir adamın gerçek hikayesi anlatılıyor.

Film Türü Nedir ?

Suç Belgesel

Film Yönetmeni Kimdir ?

Felicity Morris

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kristoffer Kumar, Pernilla Sjöholm, Erlend Ofte Arntsen

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Şubat 2022

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Tinder Avcısı, insanlara kendini çok zengin bir iş adamı olarak tanıtarak zengin ve varlıklı kadınları dolandıran bir adamın gerçek hikayesi anlatılıyor. Özellikle avlarını öncelikle internet ortamından bulan başarılı dolandırıcı, kendisini yeni avı için çok iyi hazırlayıp işe koyulur. Zengin ve güzel kadınları kısa sürede ağına düşüren adam, onlara tüm hayallerini yaşatır. Sonrası ise büyük vurgun. Kendilerini romantik ve bulunmaz bir ilişki içinde sanmaları avcının hedefe giden başarısına işarettir. Çok geçmeden kadınlar gerçekler ile yüz yüze kaldıklarında çok büyük kayıplar içine düşmüş olur. Duygusal kayıplarının yanı sıra, büyük oran da maddi kayıpları da üzerine tuz biber olur.

Fragman

Tinder Avcısı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle