Togo

7.9/10 - (62 {Puan})
Film Özeti

Togo, Alaska’nın Nome isimli kasabasında ölümcül bir salgın hastalık baş göstermiş kasabada yeterli sağlık imkanları yoktur.

Film Türü

Macera, Aile

Film Yönetmeni

Ericson Core

Film Oyuncuları

Willem Dafoe, Julianne Nicholson, Christopher Heyerdahl

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Aralık 2019

IMDb Puanı

7.9

Film Konusu & Özet & Detaylar

Togo, Alaska’nın Nome isimli kasabasında ölümcül bir salgın hastalık baş göstermiş kasabada yeterli sağlık imkanları yoktur. En yakın sağlık kuruluşu tam 600 kilometre uzaklıktadır. Hastalığın tedavisi için gerekli serumun kasabaya getirilmesi gerekmektedir ancak hava şartları ve mesafe göz önünde bulundurulduğu zaman bu o kadar da kolay bir iş değildir. Leonhard Seppala bir köpek eğitmenidir. Kasaba halkı bahse konu serumun getirilmesi için kendisinden yardım ister.

Leonhard kasabalıların bu yardım isteğini kabul eder. Oldukça yaşlı ve çelimsiz bir Sibirya kurdu olan Togo ile birlikte yola çıkar. Leonhard’ın eşi Constance, Togo’yu küçüklüğünden bu yana tanımaktadır. Togo’nun oldukça cesur ve sadık bir köpek olduğunu bilmektedir. Leonhard ve Togo, 600 kilometre uzaklıkta yer alan ve serumun bulunduğu kasabaya yaklaşmakta iken oldukça şiddetli bir fırtınaya yakalanırlar.

Kasabaya yaklaşmak üzere oldukları bu zorlu yolculuk, oldukça yoğun bir fırtına ile kesintiye uğrayacaktır. Hava sıcaklığı -70 dereceye kadar düşmüştür. İhtiyaç duyulan serumu almak için yola çıkan Leonhard ve sadık köpeği Togo şimdi fırtınaya karşı amansız bir ölüm kalım savaşı vermek zorundadırlar.

Fragman

Togo, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın