Tomb Raider

1/10 - (1 {Puan})

Kısa bir süre önce vizyona giren Tomb Raider filmine dair merak ettiğiniz her türlü bilgiye haberimiz içeriğinden ulaşabilirsiniz. Tomb Raider filmi konusu, yönetmeni, oyuncuları, fragmanı full hd tek parça izle, IMDB Puanı, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman gibi soruların cevabını haberimizde bulabilirsiniz. Filmin konusu, yönetmeni, filmde yer alan oyuncu kadrosu ve filme ait yayınlanan fragmanı haberimizde bulacaksınız. Sinema takipçilerinin merakla beklediği Tomb Raider filmin daha ilk günden oldukça büyük beğeni kazandığını ve beklenen ilgiyi gördüğünü söyleyebiliriz.

Film Özeti Nedir ?

Tomb Raider, 21 yaşındaki Lara Croft, babasının ortadan kaybolmasının ardından yedi yıl geçtikten sonra, küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi kabul etmemiştir.

Film Türü Nedir ?

Macera, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Film Yönetmeni Kimdir ?

Roar Uthaug

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kristin Scott Thomas, Alicia Vikander, Dominic West, Nick Frost, Walton Goggins

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

16 Mart 2018

IMDb Puanı

6.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Tomb Raider, 21 yaşındaki Lara Croft, babasının ortadan kaybolmasının ardından yedi yıl geçtikten sonra, küresel ticaret imparatorluğunun başına geçmeyi kabul etmemiştir. Bir yandan üniversite dersleri alıp, bir yandan da Londra’da bir bisiklet kuryesi olarak çalışmaktadır. Fakat ortaya çıkan yeni bir antik eser, Lara’yı babasının kayboluşunu araştırmaya iter ve son gittiği yeri ziyaret eder. Burası, Japonya kıyılarında yer alan gizemli bir adada bulunan bir mezardır. Birdenbire Lara kendini yalnızca keskin zekası, dayanıklılığı ve asla pes etmeyen, inatçı ruhuyla silahlanmış bir halde, her yönden dezavantajlı bir durumda olduğu bir serüvenin içinde bulur. Lara, bilinmeyene doğru yol alırken, kendi sınırlarının ötesine geçmeyi de başarmalıdır.

Fragman

Tomb Raider, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın