Transformers: Kayıp Çağ

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Transformers: Kayıp Çağ – Transformers: Age of Extinction, Autobot ve Decepticonların kozlarını paylaştığı son savaşın üzerinden dört yıl geçmiştir.

Orjinal Adı

Transformers: Age of Extinction

Film Türü

Bilim-Kurgu, Aksiyon, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni

Michael Bay

Film Oyuncuları

Mark Wahlberg, Stanley Tucci, Jack Reynor, Titus Welliver, Charles Parnell

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

27 Haziran 2014

IMDb Puanı

5.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Transformers: Kayıp Çağ – Transformers: Age of Extinction, Autobot ve Decepticonların kozlarını paylaştığı son savaşın üzerinden dört yıl geçmiştir. Savaşta Chicago şehri yerle bir olmuş ve binlerce insan hayatını kaybetmiş olsa da, dünya ve insanlık çok büyük bir tehditten kurtulmuştur. İnsanlık yaralarını sarmakla meşgulken, görev başındaki Amerikan hükümeti Autobotlar ile arasındaki ilişkiyi tamamen koparmış, hatta hayatta kalanları yok etmek için CIA bünyesinde özel bir birim dahi kurulmuştur. Teksas’ta kendi halinde bir oto tamircisi olan Cade Yeager, eline geçen hasarlı bir kamyonetin parçalarını satma umuduyla işe girişmiştir. Ancak elindeki alelade bir kamyonet değildir ve bu kamyonetin yaralı bir Optimus Prime’dan başkası olmadığını fark etmesi uzun sürmez.

Cade Yeager’in, Optimus Prime’dan elde ettikleri sinyaller üzerine yola koyulan CIA ajanlarıyla başının derde girmesi de an meselesidir. Cade Yeager, Optimus Prime’ı bir şekilde Chicago’ya ulaştırmak ve diğer Autobotlar ile buluşturmak zorunda kalır. Çünkü dünyayı tehdit eden gizemli bir düşman yola çıkmak üzeredir. Optimus Prime ve Autobotlar, Cade Yeager başta olmak üzere kendilerine destek olan insan topluluğunun da yardımlarıyla karşılarına çıkan en korkutucu düşmanla yüzleşmek zorundadır.

Fragman

Transformers: Kayıp Çağ, Transformers: Age of Extinction, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın