Transformers 5: Son Şövalye

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Transformers 5: Son Şövalye, Transformers serisinin özündeki efsaneleri yerle bir ediyor ve kahraman olma tanımına yeni bir anlam getiriyor.

Orjinal Adı

Transformers: The Last Knight

Film Türü

Macera, Bilim-Kurgu, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Film Yönetmeni

Michael Bay

Film Oyuncuları

Anthony Hopkins, Mark Wahlberg, Josh Duhamel, John Turturro, Stanley Tucci

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

23 Haziran 2017

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Transformers serisinin özündeki efsaneleri yerle bir ediyor ve kahraman olma tanımına yeni bir anlam getiriyor. İnsanlar ve Transformerlar topyekün bir savaşta, Optimus Prime gitmiş. Geleceğimizi kurtarmanın anahtarı, geçmişin sırlarında ve Transformerların dünyadaki gizli geçmişinde saklı. Dünyayı kurtarmak için Cade Yeager (Mark Wahlberg), Bumblebee, bir İngiliz lordu (Anthony Hopkins) ve bir Oxford profesöründen (Laura Haddock) oluşan beklenmedik bir ittifak kolları sıvıyor. Herkesin hayatında fark yaratması gereken bir zaman gelir. Transformers 5: Son Şövalye’de avlananlar kahramana, kahramanlar ise kötülere dönüşecek. Yalnızca bir dünya hayatta kalacak: ya onlarınki ya da bizimki.

Fragman

HTML clipboard

Transformers 5: Son Şövalye, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın