Triple Frontier

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Triple Frontier, Eski Özel Kuvvetler operasyon askeri kendileri için birşeyler yapmaya karar vererek büyük bir soygun için uzun bir aradan sonra toplanırlar.

Film Türü Nedir ?

Aksiyon – Gerilim

Film Yönetmeni Kimdir ?

J.C. Chandor

Film Oyuncuları Kimdir ?

Ben Affleck, Oscar Isaac, Charlie Hunnam

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Mart 2019

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Triple Frontier, Eski Özel Kuvvetler operasyon askeri kendileri için birşeyler yapmaya karar vererek büyük bir soygun için uzun bir aradan sonra toplanırlar. Güney Amerika’da az nüfuslu bir sınır bölgesin de büyük soygunu planlamak için bir araya gelmişlerdir. Hepsi konusunda uzman bu 5 kişilik operasyon timinin hedefin de ise bölgenin en güçlü ve zengin mafya karterinin servetini ele geçirmektir.

Hayatların da ilk defa kendileri adına birşeyler yapmaya kararlı bu muhteşem 5′ li bölgenin en güçlü adamını yok etmeye kararlıdır. Ülkeleri için yaptıkları görevler de herşey yolunda giderken, kendileri için planladıkları bu büyük operasyon hiç de planladıkları gibi olmamaktadır. Herşey kusursuzca planlanmıştır ancak beklenmedik olaylar onları büyük bir kaos içinde bırakır. Almış oldukları disiplinli eğitim, birbirlerine olan sadakatleri bu zorlu görevde kırılma noktasına yaklaşmaktadır.

Fragman

Triple Frontier, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın