Troller Dünya Turu

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Troller Dünya Turu, Poppy ve Branch troll dünyasının aslında düşündüklerinden çok daha büyük olduğunu bu macerada keşfederler.

Orjinal Adı

Trolls World Tour

Film Türü Nedir ?

Macera, Komedi, Animasyon, Müzikal, 3 Boyutlu

Film Yönetmeni Kimdir ?

Walt Dohrn, David P. Smith

Film Oyuncuları Kimdir ?

Sheryl Lee, Ray Wise, Madchen Amick, Heather Graham, Dana Ashbrook

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Ekim 2020

IMDb Puanı

6.1

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Troller Dünya Turu, Poppy ve Branch troll dünyasının aslında düşündüklerinden çok daha büyük olduğunu bu macerada keşfederler. Funk, Country, Tekno, Klasik, Pop ve Rock olmak üzere troll dünyası 6 farklı diyara dağılmıştır ve her birinde farklı bir müzik türü egemendir. Hard rock kraliyet üyesi olan Kraliçe Barb, trash kralı olan babası ile beraber rock müziğin tüm troll diyarlarına egemen olması için diğer müzik türlerine karşı acımasız bir savaş başlatır. Poppy ve Branch de arkadaşları Biggie, Kaşmir, Saten, Cooper ve Elmas Adam’ı da yanlarına alarak bu kötü yürekli kraliçenin planlarını gerçekleştirmesine engel olmak için diğer troll diyarlarına bir yolculuğa çıkarlar.

Fragman

Troller Dünya Turu, Trolls World Tour, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın