Tuzak 2. Bölüm Fragmanı İzle | Yeni Bölümde Neler Olacak?

Puan Verin

TV8 ekranlarının yeni dizisi Tuzak 1. bölümü ile izleyicileri ekranlara kilitlemeyi başardı. Güçlü oyuncu kadrosu ve ilgi çekici hikayesi ile dikkatleri üzerine çeken Tuzak dizisi 2. bölüm fragmanı kısa süre önce yayınlandı. Baş rollerinde Talat Bulut, Bensu Soral ve Akın Akınözü’nün rol aldığı Tuzak dizisinin yeni bölüm fragmanını sitemizden izleyebilirsiniz.

Tuzak 2. bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamlarının yeni dizisi Tuzak ilk bölümüyle heyecan yarattı. Avukat Umut’un zengin ve güçlü bir aile karşısında adalet aradığı Tuzak dizisinin yeni bölümünde neler olacak?

TUZAK 2. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI

Tuzak dizisi yeni bölümde Umut, Mahir ve Umay kardeşlerin Demir Gümüşay ve ailesinden alacakları intikamın yavaş yavaş şekil almasını izleyeceğiz. Tuzak dizisinin konusuna gelince, Tuzak dizisinde çocukluklarının yaşanmasına izin verilmeyen üç kardeş Umut, Mahir ve Umay’ın intikam hikayesi anlatılıyor.

Kimin iyi kimin kötü, kimin gerçek kimin sahte olduğunun anlaşılmadığı bu dünyada ortak bir amaç uğruna için birleşmiş üç kardeş Umut Mahir ve Umay’ın zaman geçtikçe sandıklarının aksine hiç de kuvvetli bir bağları olmadığını anlamaları üzerine, birbirlerine uzak, babalarının onayını ve konforlu hayatlarını birbirlerinden daha çok sevdiklerini sanan Ceren, Güven ve Mete kardeşlerin ortak düşmanları olduklarında karşı nasıl birbirlerine bağlandıklarını ve aralarında ki asıl bağın ne olduğunu ekranlarda izleyeceğiz.

Yorum yapın