Tuzak Dizisi Mete Gümüşay Kimdir?

Puan Verin

TV 8 ekranlarında yayın hayatına başlayan Tuzak dizisi konusu, karakterleri ve oyuncu kadrosu ile büyük merak uyandırmayı başardı. İzleyiciler dizide yer alan karakterleri ve bu karakterlere hayat veren oyuncuları öğrenmeyi merakla beklemekte.

Tuzak dizisinde yer alan baş karakterlerden Mete Gümüşay karakterini oyuncu Yağız Can Konyalı canlandırmaktadır.

Yağız Can Konyalı Kimdir? Kaç Yaşında ? Nereli? Boyu, Sosyal Medya Hesapları

Yağız Can Konyalı Kaç Yaşında

20 Eylül 1991

Yağız Can Konyalı Boyu

1.79 m

Yağız Can Konyalı Nereli

İstanbul

Yağız Can Konyalı hayata gözlerini İstanbul şehrimizde açmış 20.09.1991’li ünlü bir erkek oyuncudur.Oyunculuğa olan merakı sebebiyle eğitiminide bu yönde tamamlamak istemiş ve Mimar Sinan Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünde eğitim alarak burayı bitirmiştir. Boyu 1.79 cm’dir.

2006 senesinle beraber oyunculuğa girmiş olan genç isim ilk kez o yıl İlk Aşk isimli filmde rol almıştır.Bir film ile oyunculuğa başlamış olan genç isim bu filmden sonra ise 2012’de Öyle Bir Geçer Zaman ki dizisinde oynamıştır.Kısa süre içerisinde kendini oyunculuk yönünden ispatlamış olan genç isim 2013’de Kor adındaki Kısa Film ile oyunculuğuna devam etmiştir.

2015 tarihinde oynamış olduğu Takım Mahalle Aşkına isimli film ile bir çok kişinin dikkatini çekmiş ve kendisi Altın Portakal Film Festivali tarafından Juri Özel Ödülüne layık görülmüştür.Aynı tarihte Fox ekranlarında başlayan gençlik dizisi Adı Mutluluk dizisinde rol almıştır.

Yorum yapın