Umut Işığım

Puan Verin
Film Özeti

Umut Işığım, Pat Solatana hayatındaki her şeyi kaybetmiştir. İşini, kariyerini, karısını… 8 ay rehabilitasyon merkezinde kaldıktan sonra her şeye tekrar başlamak için kendisini annesiyle babasının evinde bulur.

Orjinal Adı

Silver Linings Playbook

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

David O. Russell

Film Oyuncuları

Robert De Niro, Julia Stiles, Bradley Cooper, Jennifer Lawrence, Dash Mihok

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Ocak 2013

IMDb Puanı

7.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Pat Solatana hayatındaki her şeyi kaybetmiştir. İşini, kariyerini, karısını… 8 ay rehabilitasyon merkezinde kaldıktan sonra her şeye tekrar başlamak için kendisini annesiyle babasının evinde bulur. Pat’in tek bir amacı vardır. Kaybettiği her şeyi geri kazanmak. Bir gün Pat, Tiffany adındaki kadını karşısında görünce planlarında değişiklik olur. Tiffany de Pat gibi ciddi sorunlar yaşayan bir kadındır ve Pat’i anlayabildiğini düşünüp kendisine yardım eder. Pat’e karısıyla tekrar barışmasında ve eski hayatını geri kazanmasında yardımcı olacaktır. Tiffany bu yardım karşılığında bir iyilik istemiştir ve Pat bu iyiliği yerine getirmeyi kabul eder. Bu süreç içinde bu ikili arasında farklı bir bağ oluşur ve sorunlarla dolu hayatlarında bir umut ışığı belirir.

Fragman

Umut Işığım, Silver Linings Playbook, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın