Uncharted

5.9/10 - (13 {Puan})
Film Yönetmeni

Ruben Fleischer

Film Oyuncuları

Tom Holland, Mark Wahlberg, Antonio Banderas, Sophia Ali, Tati Gabrielle

Vizyon Tarihi

11 Şubat 2022

IMDb Puanı

6.4

Film Konusu

Nathan Drake isimli video oyunundan uyarlanarak sinemaya aktarılan bir filmdir. Nathan Drake, oldukça zeki bir hırsızdır. Ferdinand Magellan’ın 500 yıl önce kaybetmiş olduğu serveti bulabilmesi için zeki ve başarılı bir hazine avcısına ihtiyacı vardır. Kendisi gibi bir hazine avcısı olan Victor “Sully” Sullivan tarafından bu kayıp hazinenin bulunabilmesi için işe alır.

Önceleri ikili için amaç sadece bir soygun olarak başlamışken sonralarında işler iyice değişmiştir. Moncada, ailesini ve kendisini bu servetin tek varisi olarak görüyor olsa da bu olay gün geçtikçe dünya çapında bir yarışa dönüşmüştür. Nate ve Sully, artık bu gizemi tamamen çözebilmesi gerekir ki büyük ödülü kazanabilmek içindir. Bunu başarabilirler se 5 milyarlık servet hatta Nate’ in kayıp kardeşini dahi bulabileceklerdir.

Uncharted, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle