Undine

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Undine, Berlin’de yaşayan bir tarihçi küçük dairesinde basit bir hayatı olan Undine, sevgilisi tarafından başka bir kadın için terk edilir.

Film Türü Nedir ?

Dram, Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Christian Petzold

Film Oyuncuları Kimdir ?

Paula Beer, Franz Rogowski, Maryam Zaree, Jacob Matschenz, Anne Ratte-Polle

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2 Temmuz 2021

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Undine, Berlin’de yaşayan bir tarihçi küçük dairesinde basit bir hayatı olan Undine, sevgilisi tarafından başka bir kadın için terk edilir. İnandığı mite göre Undine kendisini aldatan adamı öldürmeli ve bir zamanlar kendisini çağıran suya geri dönmelidir. Ancak efsanenin aksine Undine, kimseyi öldümek istemez. Tam da bu sırada karşısına Christoph adında bir adam çıkar. Undine, ilk görüşte aşık olduğu Christoph ile ilişki yaşamaya başlar. Başlarda her şey yolunda gider; ta ki Christoph’un kendisinde bir şey sakladığını düşünene kadar. Kendisini ihanete uğramış gibi hisseden Undine, yeniden bir karar vermek zorunda kalır.

Fragman

Undine, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle