Uslu Çocuklar

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Uslu Çocuklar, aynı yaşlarda bulunan dört çocuk o gün okulu asarlar ve bütün gün boyunca oldukça eğlenceli bir maceraya atılırlar.

Orjinal Adı

Good Boys

Film Türü

Komedi

Film Yönetmeni

Gene Stupnitsky

Film Oyuncuları

Jacob Tremblay, Keith L. Williams, Brady Noon, Molly Gordon, Midori Francis

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Eylül 2019

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Uslu Çocuklar, aynı yaşlarda bulunan dört çocuk o gün okulu asarlar ve bütün gün boyunca oldukça eğlenceli bir maceraya atılırlar. 12 yaşında bir çocuk olan Max, arkadaşları tarafından düzenlenen bir partiye katılacaktır. Parti öpüşme partisidir ve Max bu nedenle büyük bir panik yaşamaktadır çünkü nasıl öpüşüleceğini bilmemektedir. Max bu problemin üstesinden gelebilmek için arkadaşlarından yardım ister. Thor ve Lucas isimli arkadaşları ile birlikte sevişen komşularını izlemeyi planlarlar. Bu izleme işini yapabilmek için de Max’in kullanması yasak olan dronu gizlice alırlar. İşleri bittiğinde dronu kimse fark etmeden yerine koyacaklardır.

Ancak Max ve arkadaşlarının planları beklenildiği gibi gelişmeyecektir. Dronun imha olması ile birlikte işler iyice rayından çıkacaktır. Şimdi Max ve arkadaşları babaları fark etmeden imha edilen dronu yerine koymak zorundadırlar ve bu da onların birbirinden komik durumlar yaşamalarına sebep olacaktır.

Fragman

Uslu Çocuklar, Good Boys, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın