Uzak Ülke

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Uzak Ülke, Paris, 12 yaşında genç bir çocuktur ve ailesi ile birlikte bir kampta kalmaktadır. Babası, annesi için ağaçtan yonttuğu bir hediye hazırlamıştır.

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Erkan Yazıcı

Film Oyuncuları Kimdir ?

Haydar Şişman, Abdurrahman Gönan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Temmuz 2021

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Uzak Ülke, Paris, 12 yaşında genç bir çocuktur ve ailesi ile birlikte bir kampta kalmaktadır. Babası, annesi için ağaçtan yonttuğu bir hediye hazırlamıştır. Paris bu hediyeyi almak için kamptan kaçar. Paris, aslen Trabzon Rum’udur. Kampa geri geldiğinde hiç beklenmedik bir olay ile karşı karşıya kalır. Mübadiller gönderilmiştir ve kamp bomboş kalmıştır. Yeni rejim, daha önce kampın komutanı olan Osman Binbaşı’yı hain ilan etmiştir ve daha önce komutanlığını yaptığı kampta hapsetmiştir. Artık bu kamp, insanların köklerini aradığı ve bağlılıklarını sorguladığı bir yer olmuştur. Bu kamp şimdi Binbaşı Osman ve Paris’in vatanı haline gelmiştir.

Fragman

Uzak Ülke, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle