Uzay Yolcuları (Passengers)

8/10 - (100 {Puan})
Uzay Yolcuları (Passengers) Filmi Konusu Nedir?

Bir araştırma kapsamında 5000 kişiyi uzakta yer alan Homestead II isimli bir koloniye taşımakla görevlendirilen Starship Avalon adlı uzay gemisi uzun süreli yolculuğuna başlamıştır. Bu yolculuk tam 120 yıl süreceğinden yolcular uyku kapsülleri içerisinde uyutularak yolculuk yapacaklardır. Ancak yaşanan teknik bir arıza sonucunda yolculardan biri olan Jim Preston (Chris Pratt) yolculuk esnasında uyanır. Uzun bir süre gemi içerisinde tek başına yaşamaya çalışır ancak yalnızlık onu artık iyice bunaltınca kapsüldeki yolculardan biri olan Aurora Lane (Jennifer Lawrence)’ı uyandırır. Ancak Aurora’nın bunu Jim’in yaptığından haberi yoktur. Arıza sebebi ile uyandığını düşünmektedir. Birlikte oldukça güzel anlar yaşarlar ancak gerçekler bir süre sonra ortaya çıkacaktır.

Uzay Yolcuları (Passengers) Filmi Süresi Nedir?

2 saat 30 dakika

Uzay Yolcuları (Passengers) Filmi Oyuncuları | Karakterleri

Jennifer Lawrence, Chris Pratt , Michael Sheen

Uzay Yolcuları (Passengers) Filmi Kaç Yaş Üstü | Yaş Sınırı Nedir?

7 yaş ve üzerindeki izleyici kitlesinin izlemesi için uygundur.

Ayrıca aşağıdaki filmlerde ilginizi çekebilir.

The Ties – Bağlar

Kanunsuz

Aşka Tövbe

Transformers 3: Ayın Karanlık Yüzü

Hızlı ve Öfkeli 5: Rio Soygunu

Uzay Yolcuları (Passengers) filmi gibi Bilim Kurgu türündeki filmlerden hoşlanıyorsanız benzer filmleri Bilim Kurgu Filmleri kategorimizden takip edebilirsiniz.

Sitemiz www.heavytrend.com‘u takip ederek vizyona giren ve girecek filmlerden haberdar olabilirsiniz.

Uzay Yolcuları (Passengers) filmi full izle, türkçe dublaj, alt yazılı, inceleme, yorumları, eleştiri, ekşi, fragmanı, kadrosu, başrol oyuncuları, IMDB puanı, kaç saat, süresi, senaryo, vizyon tarihi, ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, bütçe

Yorum yapın