Üzgünüz, Size Ulaşamadık

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Üzgünüz, Size Ulaşamadık, Ülke genelinde yaşanan mali kriz tüm aileleri etkilediği gibi Ricky ve ailesini de derinden sarsmıştır.

Orjinal Adı Nedir ?

Sorry We Missed You

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Ken Loach

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kris Hitchen, Debbie Honeywood, Rhys Stone, Katie Proctor

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

22 Kasım 2019

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Üzgünüz, Size Ulaşamadık, Ülke genelinde yaşanan mali kriz tüm aileleri etkilediği gibi Ricky ve ailesini de derinden sarsmıştır. Ricky ve ailesi ekonomik olarak büyük sorunlar yaşamaktadır. Borçları ile başa çıkmakta zorlanan bu aile oldukça zor ve bunalımlı günler geçirmektedir. Aile eski hayatlarına kavuşabilmek adına elde ettikleri bir fırsatı değerlendirmek isterler ama bu hiç kolay olmayacaktır. Yapabilecekleri işler bulunmaktadır ama bu işler hiç kolay iş değildir. Bu işlerden ilki çocuk bakıcılığı diğer iş ise minibüs ile yapılan teslimat işidir. Ailenin tekrar eski düzenine kavuşması, ekonomik olarak rahat bir duruma gelmesi ve ayakta durabilmesi için kendilerini bu işlere adamaları ve çabalamaları gerekmektedir.

Fragman

Üzgünüz, Size Ulaşamadık, Sorry We Missed You, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın