Uzun Aşkın Kısası

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Uzun Aşkın Kısası, Teddy, hayatında karşılaştığı tüm olayları ve alması gereken kararları ertelemektedir.

Orjinal Adı

Long Story Short

Film Türü Nedir ?

Romantik-Komedi

Film Yönetmeni Kimdir ?

Josh Lawson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Rafe Spall, Josh Lawson, Ronny Chieng, Noni Hazlehurst, Dena Kaplan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

13 Ağustos 2021

IMDb Puanı

6.5

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Uzun Aşkın Kısası, Teddy, hayatında karşılaştığı tüm olayları ve alması gereken kararları ertelemektedir. Sevgilisi ile de ilişkisinde evlilik kararını sürekli ertelemekte, hep sonra demektedir. İlişkilerinde almaları gereken önemli kararları da sürekli sonra diyerek ötelemektedir. Teddy, henüz yeni evlenmiş olan genç bir adamdır. Düğünden sonraki sabaha uyandığında kendisini büyük bir sürpriz beklemektedir. Geçen her bir kaç dakikalık sürede bir sonraki yıla atlamakta olduğunu görür. Artık hayatı her şeyi ileri sarmaktadır.

Long Story Short, her gün bir yıl olarak geçmektedir. Gözlerini açtığında bir bakar ki karısı hamiledir, hepi topu bir gün içinde bir yıllık aradan zaman geçmiştir. Teddy, zamanda yolculuk yaptığını düşünmeye başlamıştır. Böylece zaman onun için inanılmaz bir hızla akıp geçmektedir. Teddy karısına aşıktır ve onunla geçirdiği zamanların böylesine kısıtlı olması nedeniyle birlikte geçirdikleri her anı en güzel şekilde geçirmeleri gerekmektedir. Ama her gün bir sene olarak geçtiğinden olaylara ayak uydurmakta zorlanmaktadır ve eşi ile ilişkisi de her geçen gün kötüye gitmektedir. Günün birinde artık eşinin başka bir adam ile olduğunu dahi görecektir. Teddy’nin bu duruma alışması ve yaşananları geri alması mümkün mü?

Fragman

Uzun Aşkın Kısası, Long Story Short, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle