Uzun Kız

Puan Verin
Film Özeti

Uzun Kız, Rusya’da ikinci dünya savaşı son ermiş iki kadın savaş sonrasında yaşanan acıları geride bırakarak yeni bir hayata yelken açmak istemektedir.

Orjinal Adı

Dylda, Beanpole

Film Türü

Dram

Film Yönetmeni

Kantemir Balagov

Film Oyuncuları

Viktoria Miroshnichenko, Vasilisa Perelygina, Konstantin Balakirev, Andrey Bykov, Olga Dragunova

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Aralık 2019

IMDb Puanı

7.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Uzun Kız, Rusya’da ikinci dünya savaşı son ermiş iki kadın savaş sonrasında yaşanan acıları geride bırakarak yeni bir hayata yelken açmak istemektedir. İkinci dünya savaşı sonrasında birçok binanın yanı sıra insanlarda hem bedenen hem de ruhen yıkılmışlar, büyük hasarlar almıştır. Savaş biteli oldukça bir zaman geçmiştir ama hala tazeliğini korumaktadır. Iya, cepheden dönen arkadaşı Masha ile birlikte yaşamaya başlar.

Iya dış görünüşü nedeniyle diğer insanlardan biraz farklıdır. Masha ile başladığı yeni hayatında ipler ve otorite Masha’nın elindedir ve bu kontrol iki kadının ilişkisini bambaşka bir hale getirir.

Fragman

Uzun Kız, Dylda, Beanpole, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın