Vahşetin Çağrısı

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Vahşetin Çağrısı, insanlardan bıkmış yaşlı bir adamın dünyanın en ücra köşesine yalnız başına yola çıkmasının hikayesi anlatılıyor.

Orjinal Adı

The Call of the Wild

Film Türü

Macera, Aile

Film Yönetmeni

Chris Sanders

Film Oyuncuları

Harrison Ford, Karen Gillan, Bradley Whitford, Dan Stevens, Jean Louisa Kelly

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Şubat 2020

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Vahşetin Çağrısı, insanlardan bıkmış yaşlı bir adamın dünyanın en ücra köşesine yalnız başına yola çıkmasının hikayesi anlatılıyor. Yaşlı adam, yolda Buck adında bir köpekle tanışır. Buck, çok zor koşullarda yaşamış, güçlü ve cesaretli bir köpektir. Yaşlı adam ve Buck, haritalarda bile bulunmayan ücra yerlerde muhteşem bir maceraya atılır. Alaska gibi çok sert doğa koşullarının hüküm sürdüğü bir yerde, vahşi yaşamın göbeğinde akıl almaz bir mücadeleye girişirler. Hayatında kar bile görmemiş olan Buck, bu yeni dünyada cesareti ve inatçılığı ile sadece elverişsiz hava koşullarına karşı değil, aynı zamanda kötü insanlara ve pek misafirperver olmayan kızak köpeklerine karşı da savaş vermek zorundadır.

Fragman

Vahşetin Çağrısı, The Call of the Wild, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın