Vanguard

2/10 - (24 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Vanguard; Tang Huanting’in tarafından kurulan uluslararası çapta tanınmış ve projeleri takip edilen ileri derece güvenlik ve teknoloji ajansı bazı güçler tarafından hedef halindedir.

Film Türü Nedir ?

Aksiyon Dövüş

Film Yönetmeni Kimdir ?

Stanley Tong

Film Oyuncuları Kimdir ?

Jackie Chan, Yang Yang, Miya Muqi

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

30 Eylül 2020

IMDb Puanı

4.6

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Vanguard; Tang Huanting’in tarafından kurulan uluslararası çapta tanınmış ve projeleri takip edilen ileri derece güvenlik ve teknoloji ajansı bazı güçler tarafından hedef halindedir. Bu güçlerin korkulu rüyası olan ajans aldıkları yeni görev de Bir iş insanı olan Qin’in kızını kurtarmak ile görevlendirilmiştir. Teröristlerin eline geçen kızı zarar görmeden kısa sürede kurtarmak zorundadır. Ancak ekibin bir hatası yüzünden Qin’ de teröristlerce kaçırılır. Bunun üzerine Tang (Jackie Chan) gerek gerek prestijini gerek müşterisini ve daha da önemlisi birçok insanın hayatını tehdit eden bu teröristleri etkisiz hale getirmek için ekibin başına geçer.

Fragman

Vanguard, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın