Ve Sonra Dans Ettik

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Ve Sonra Dans Ettik, Merab, küçük yaşlarından itibaren dansa büyük bir ilgi ve merak duymaktadır. Gürcü bir dans grubu ile çalışmaktadır.

Orjinal Adı

And Then We Danced

Film Türü

Dram, Romantik

Film Yönetmeni

Levan Akin

Film Oyuncuları

Levan Gelbakhiani, Bachi Valishvili, Ana Javakishvili, Giorgi Tsereteli, Tamar Bukhnikashvili

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

15 Kasım 2019

IMDb Puanı

7.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Merab, küçük yaşlarından itibaren dansa büyük bir ilgi ve merak duymaktadır. Gürcü bir dans grubu ile çalışmaktadır. Kendini tamamen dansa adayan Merab, dansa tutku ile bağlıdır ve günlük hayatın problemlerini dans ederek aşmayı planlamaktadır. Günün birinde dans gruplarına yeni birisi katılır ve Merab’ın yaşamı bu yeni gelen dansçı ile birlikte bambaşka bir hal alır. Irakli isimli bu dansçı ilk başlarda Merab için zorlu bir rakip olarak görülür. Ama zaman geçtikçe Merabı’ın Irakli’ye karşı olan duyguları rekabetten farklı bir yöne doğru evrilmeye başlar.

Merab’ın Irakli’ye karşı olan duygu ve hisleri kendi benliğini ve bedenini tanımasına da yardımcı olacaktır. Başlangıçta bir rekabet olarak başlayan ilişki sonrasında ikisi için de farklı bir deneyime yelken açmalarını sağlayacak ilişkileri beraberinde getirecek.

Fragman

Ve Sonra Dans Ettik, And Then We Danced, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın