Venom: Zehirli Öfke

Puan Verin
Film Özeti

Venom: Zehirli Öfke, Hırslı ve tutkulu bir gazeteci olan Eddie Brock, bir haber peşindedir ve bu haber bir araştırma firmasının sahibi ile alakalıdır.

Orjinal Adı

Venom

Film Türü

Bilim-Kurgu, Aksiyon, 3 Boyutlu, IMAX

Film Yönetmeni

Ruben Fleischer

Film Oyuncuları

Tom Hardy, Jenny Slate, Riz Ahmed, Michelle Williams, Woody Harrelson

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Ekim 2018

IMDb Puanı

6.6

Film Konusu & Özet & Detaylar

Venom: Zehirli Öfke, Hırslı ve tutkulu bir gazeteci olan Eddie Brock, bir haber peşindedir ve bu haber bir araştırma firmasının sahibi ile alakalıdır. Eddie’nin sevgilisi de bu araştırma şirketinde görev yapmaktadır. Şirket sahibinin kötü niyetli ve sadece kendi çıkarları için hareket etmekte olduğunu bilen Eddie, şirket sahibi ile ilgili araştırma yaparken firmanın uzaylı bir organizma keşfettiğini ve bunu insan denekler ile uyumlu hale getirmeye çalıştığını öğrenir. Ancak Eddie bu haberin peşinden giderken fazla ileri gider ve uzaylı organizma ona da bulaşır.

Bu organizma onun vücudunu ve zihnini ele geçirmeye çalışmaktadır. Eddie bir yandan bu organizma ile diğer taraftan ise firma sahibinin kendini öldürmesi için peşine taktığı kişiler ile mücadele etmek zorunda kalır.

Fragman

Venom: Zehirli Öfke, Venom, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın