Vesnan

Puan Verin

Vesnan izle | Film 2023 Fragmanı, Konusu, Oyuncuları, Yönetmeni, Vizyon Tarihi, Yorumları, Eleştirisi, İnceleme, Netflix izle

Film Türü Nedir ?

Korku

Orjinal Adı

Film Yönetmeni Kimdir ?

Bülent Orçin

Film Oyuncuları Kimdir ?

Mehmet Bilen, Beste Tosuner, Orkun Özcan

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Ağustos 2023

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Yasemin ve Engin’in mutlu evlilikleri, Engin’in gizemli bir şekilde ortadan kaybolmasıyla kabusa dönüşür. Engin’in erkek kardeşi Umut, Yasemin’in abisi Baran ve Umut’ın karısı Pelin, Engin’den üç ay boyunca hiçbir haber alamayınca endişe içinde kalmışlardır. Durumun vahametini kavrayarak söylentileri göz ardı etmeyen Umut, Yasemin ve Baran, metafizik konulara ilgi duyan ve güçlü bir bağı olan Fatma teyze ile iletişime geçmeye karar verirler. Fatma teyzenin yardımıyla Engin’in gizemli kayboluşunun ardındaki gerçeği öğreneceklerdir.

Umut, Baran ve Pelin, Engin’in esrarengiz kayboluşunu anlatırken Fatma teyze, mistik uygulamalar konusundaki derin bilgisiyle dikkatlice dinler. Onlardan Engin’i bulmaları için yaptıkları çaresiz aramalardan ve kalplerini saran endişeden bahsederler. Fatma teyzenin bilge gözleri, onların yüzlerini tarar ve bilen bir tebessümle Engin’i bulmalarına yardımcı olacağı konusunda onları temin eder.

Fatma teyze, onları kasabanın dışındaki mütevazı evine götürür. Orada mumlar yakar ve eski yazmaları ve mistik eşyaları bir araya toplar. Loş ışıkta başlarını çevreleyen koruyucu bir daire oluşturarak ayininin ritüeline başlar. Birden odaya yayılan tütsüyle birlikte, Fatma teyzenin sesi daha güçlenir, dünyevi olmayan bir güçle rezonansa girer. Elleri zarifçe hareket ederken, üçlüyü korumak için koruyucu bir halka çizer. Aniden, oda atmosferi değişircesine hareketlenir, sanki görünmez bir güç uyanmış gibi. Hafiften dumanlarla sarılan ruhani enerji, etrafında dolanırken titrek mum ışığı tuhaf bir ışıltıyla dans eder.

Vesnan film; Fatma teyzenin gözleri, artık hem endişeyle dolu hem de kararlılıkla dolmuştur. O, doğaüstüyle olan bağlantısını kullanarak ortaya çıkardığı gerçeği açıklar. Engin’in güçlü bir büyüye kurban gittiğini, onu artık kötü ruhların kontrolünde olduğunu söyler. Bu korkunç büyü, Engin’i tuzak altına alıp onu kötü niyetli ruhların hükmettiği bir duruma getirmiştir.

Film Fragmanı

Vesnan, movie watch online free, movies, imdb, watch, trailer, release date, movie review 2023. Trailer, Visionsdatum, Thema, Kritik, Kommentar, Schauspieler, Regisseur.

Yorum yapın