Vesvese: Cin Fısıltısı

8.6/10 - (22 {Puan})
Film Özeti

Vesvese: Cin Fısıltısı, Doğa, genç bir kadındır ve cinlerin musallat olmasına benzer olaylar yaşamaktadır. Doğa’nın karşı karşıya olduğu bu durum ailesini de derinden etkilemektedir.

Film Türü

Korku, Dram

Film Yönetmeni

Bülent Aydoslu

Film Oyuncuları

Orhan Kılıç, Buse Sevindik, Onur Çimen, Cansu Orhan, Ali Beyat

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

29 Temmuz 2022

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Doğa, genç bir kadındır ve cinlerin musallat olmasına benzer olaylar yaşamaktadır. Doğa’nın karşı karşıya olduğu bu durum ailesini de derinden etkilemektedir. Aile, Doğa’nın içinde bulunduğu bu durumu atlatabilmesi için çeşitli yollar aramaktadır. Doğa niçin bu olayları yaşamakta diye irdelediklerinde onun dahi hatırlamadığı bir anının izlerini araştırmaya başlarlar. Bu olayın peşine düştükleri zaman hayal dahi edemeyecekleri gerçekler ile karşı karşıya gelirler. Bu gerçekler onların hayatını oldukça derinden etkiler. Doğa’nın durumunu çözmek için artık her şeyi tekrar baştan ele almaları gerekmektedir.

Fragman

Vesvese: Cin Fısıltısı, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın