Vikingler Büyük Macera

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

Vikingler Büyük Macera, Çok zeki bir genç olan Vic’in en büyük hayali, Viking savaşçıları ile birlikte maceraya atılmaktır.

Film Türü

Animasyon

Film Yönetmeni

Éric Cazes

Film Oyuncuları

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

21 Şubat 2020

IMDb Puanı

5.2

Film Konusu & Özet & Detaylar

Çok zeki bir genç olan Vic’in en büyük hayali, Viking savaşçıları ile birlikte maceraya atılmaktır. Ama babası Halvar, Vic’in bu tür tehlikeli ve zor bir yolculuğun parçası olabilecek kadar güçlü olduğunu düşünmemektedir. Bu esnada Halvar, düşmanı olan Sven’den bir kılıç kazanır. Fakat bu kılıç, Vic’in annesi Ylva’nın altından bir heykele dönüşmesine sebep olur. Halvar’ın Ylva’yı kurtarmak için tehlikeli ve zoraki bir yolculuğa çıkmak dışında çaresi yoktur. Bu durumdan faydalanmak isteyen Vic, babasına gerçek bir Viking savaşçısı olabileceğini ispatlamak ve annesini kurtarmak için bu son derece tehlikeli maceraya atılır.

Fragman

Vikingler: Büyük Macera, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın