Vikings: Valhalla 2. Sezon | Netflix izle

9.3/10 - (203 {Puan})

Netflix dijital platformunun Ocak ayında izleyiciler ile buluşturduğu yapımlardan birisi olan Vikings: Valhalla 2. sezon izlemek isteyenlerin en çok merak ettiği konular arasında Vikings: Valhalla 2. sezon 1. bölüm izle, konusu, oyuncuları, yorumları ve inceleme ile alakalı sizler için detaylı bir içerik hazırladık.

AksiyonMacera ve Tarihi türde bir yapım olan Vikings: Valhalla, Vikings dizisinde yaşanan olaylardan yüz yıl sonrasına uzanmaktadır. Vikings: Valhalla 2. sezonu 8 bölümden oluşmakta olup, her bir bölüm 45 ile 50 dakika arasında süreye sahiptir. Dizi 18 yaş üzeri izleyici kitlesi için uygundur.

Vikings: Valhalla 2. Sezon Konusu

Dizinin bu sezonunda, Çatalsakal, Kattegat’ı işgal etmiştir. Freydis, Leif ve Harald’ın hayalleri yıkılmış, kaderleri sie derinden etkilenmiştir. Artık İskandinavya’da kaçak duruma düşmüşlerdir. Freydis ve Harald şimdi taht için savaşmak ile kaçmak arasında bir ikilemde kalmışlardır. Freydis kendisine yeni bir yuva bulurken,, Harald ise Norveç’i yeniden geri almak için bir plan yapar. Ama Leif bu plana dahil olmayacaktır. Bu arada Londra’da yeni bir tehdit ortaya çıkar.

Vikings: Valhalla Oyuncuları

Sam Corlett
Leo Suter
Frida Gustavsson
Jóhannes Haukur Jóhannesson
Asbjørn Krogh Nissen
Laura Berlin
Caroline Henderson
David Oakes
Lujza Richter
Søren Pilmark
Pollyanna McIntosh
Hayat Kamille
Sofya Lebedeva

Netflix’in bu ay içinde vizyona koyduğu yapımlardan öne çıkan diğer yayınları da sizler için hazırladık dilerseniz aşağıdaki link üzerinden inceleyebilirsiniz;

Sky Rojo 3. Sezon | Netflix izle

That ’90s Show 1. Sezon | Netflix izle

Bling Empire: New York 1. Sezon | Netflix izle

Şansa Başkan 1. Sezon | Netflix izle

Fauda 4. Sezon | Netflix izle

Şahmaran 1. Sezon | Netflix izle

İçeriğimize benzer yazıları Dizi Haberleri kategorimizden inceleyebilirsiniz.

www.heavytrend.com

Yorum yapın