Villada Aşk

5.5/10 - (278 {Puan})
Film Özeti Nedir ?

Villada Aşk, Julie hayatının tatil hayali için İtalya Verona’da bir villa kiralar ancak hayali hiç de beklendiği gibi gitmez.

Orjinal Adı

Love in the Villa

Film Türü Nedir ?

Romantik Komediler

Film Yönetmeni Kimdir ?

Mark Steven Johnson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Kat Graham,Tom Hopper,Laura Hopper

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

2022

IMDb Puanı

5.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Villada Aşk, Julie hayatının tatil hayali için İtalya Verona’da bir villa kiralar ancak hayali hiç de beklendiği gibi gitmez. Hayalinde ki tatil kiraladığı villada sinir bozucu derecede çekici bir yabancının kaldığını öğrenmesiyle beklenmedik bir hâl alır. Bu neşeli romantik komedide Kat Graham ve Tom Hopper, tatlı bir tesadüfle tanışıp âşık oluyor.

Love in the Villa, Genç bir kadın, yaşadığı ayrılığın ardından kendisini toparlayabilmek için İtalya’ya bir geziye çıkar. Ancak rezervasyon yaptığı villaya gittiğinde beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Villanın bir başkasına daha rezerve edildiğini öğrenen kadın, tatilini alaycı bir İngiliz adamla paylaşmak zorunda kalır.

Fragman

Villada Aşk, Love in the Villa, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın