Walder

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Walder, Arthur Bretnik, çocuğunu kaybettikten sonra psikolojik sorunlar ile baş etmenin zorluklarını yaşadığı zor bir dönemden geçmektedir.

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Aksiyon, Polisiye

Film Yönetmeni Kimdir ?

April Mullen

Film Oyuncuları Kimdir ?

Aaron Eckhart, Heather Graham, Tommy Lee Jones

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

4 Aralık 2020

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Walder, Arthur Bretnik, çocuğunu kaybettikten sonra psikolojik sorunlar ile baş etmenin zorluklarını yaşadığı zor bir dönemden geçmektedir. Wander isimli küçük bir kasabada işlenen gizemli cinayetin aydınlatılması için bu konuyu araştırmak üzere Arthur Bretnik tutulur. Ancak onu tutan kişilerin garip davranışları onda şüphe uyandırmıştır. Bir komplonun içinde olduğunu düşünmekte ve geçen zaman onu bu komplonun içine sürüklediğini fark etmektedir. İçine düşdüğü ve şüphelendiği bu durum onu kızının ölümü ile ilgili bir komplo şüphelerini arttırmaktadır. Psikolojik sorunları ile durumun ciddiyetini birbirinden ayırarak konuya iyice odaklanmak ve bu olayın gerçek yüzünü ortaya çıkartmak için elinden geleni yapmaya karar vermiştir.

Fragman

Walder, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın