Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması

Puan Verin
Film Özeti

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması, Ork savaşçılarının yurtları yok olmuştur ve hayatta kalmayı başaranlar yeni bir koloni oluşturmak için, Azeroth krallığının eteklerine kadar gelirler.

Orjinal Adı

Warcraft

Film Türü

Fantastik, Aksiyon, Macera

Film Yönetmeni

Duncan Jones

Film Oyuncuları

Travis Fimmel, Toby Kebbel, Paula Patton

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Haziran 2016

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması, Ork savaşçılarının yurtları yok olmuştur ve hayatta kalmayı başaranlar yeni bir koloni oluşturmak için, Azeroth krallığının eteklerine kadar gelirler. Azeroth krallığı barışın korunmasından yana olsa da, kapıya kadar dayanmış olan savaş kaçınılmazdır. İki dünyayı birleştiren kapı açıldığında, bir ordu yıkımın eşiğine, diğeri de yok olma ihtimaliyle karşı karşıya gelecektir. Bu düşman gruplardan iki kahraman, ailelerinin, insanlarının ve yurtlarının kaderini belirleyecek olan bir çatışma yoluna girerler.

Fragman

Warcraft: İki Dünyanın İlk Karşılaşması, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın