What Men Want

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

What Men Want, genç bir kadın erkek meslektaşları ile kıyasıya bir rekabet içinde iş dünyasının acımasızlığında rekabet etmeye çalışmaktadır.

Film Türü Nedir ?

Komedi, Romantik

Film Yönetmeni Kimdir ?

Adam Shankman

Film Oyuncuları Kimdir ?

Taraji P. Henson, Aldis Hodge, Josh Brener

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

11 Mart 2021

IMDb Puanı

5.3

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

What Men Want, genç bir kadın erkek meslektaşları ile kıyasıya bir rekabet içinde iş dünyasının acımasızlığında rekabet etmeye çalışmaktadır. Başarılı bir sporcu menajeri olan Ali Davis, büyük bir rekabeti olan sektör de başarılı olma çalışması içindedir. Zaten rekabetin büyük olduğu bir sektör de erkeklerin hüküm sürdüğü bu sektör de bir kadın olarak başarı sağlamaya çalışmadı daha da zordur.

Erkekler Ne İster? cinsiyeti kadın olduğu için sürekli erkek meslektaşlarının gerisin de kalmaktan çok sıkılırken işinde ki başarılarının hakkını alamadığını farkındadır. Yakın zaman da büyük bir terfi beklentisi içindedir. Ancak patronu tarafından terfi hakkı yenilir. Bu da yetmezmiş gibi bir de erkekleri anlayamadığı gerekçesiyle de sert bir dille eleştirilir.

Fragman

What Men Want, Erkekler Ne İster?, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle