Where’d You Go, Bernadette?

Puan Verin
Film Özeti

Bernadette Fox, işinde oldukça başarılı olan bir kadındır ve mimardır. Kızının da en yakın arkadaşıdır. Antarktika’da ailece bir tatil planı yapmışlardır.

Film Türü

Dram, Komedi

Film Yönetmeni

Richard Linklater

Film Oyuncuları

Cate Blanchett, Billy Crudup, Kristen Wiig

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

IMDb Puanı

Film Konusu & Özet & Detaylar

Bernadette Fox, işinde oldukça başarılı olan bir kadındır ve mimardır. Kızının da en yakın arkadaşıdır. Antarktika’da ailece bir tatil planı yapmışlardır. Ailece güzel ve eğlenceli bir tatil yapacak olmalarının heyecanını doyasıya yaşamaktadırlar. Ancak Bernadette, hiç umulmadık bir şekilde bir anda ortadan kaybolur. Bee 15 yaşında genç bir kızdır ve ortadan bir anda kayboluveren annesini bulmaya kararlıdır. Bunun için Bee öncelikle annesinin e-postalarını, yazışmalarını, resmi evrakları incelemeye başlar. Ve bu incelemeleri sonrasında annesinin geçmişindeki sıkıntılı bir duruma ulaşır.

Fragman

Where’d You Go, Bernadette, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın