Woman at War

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Woman at War, sanayicilere karşı çetin bir mücadele veren çevre aktivisti bir kadının, evlat edinme başvurusu kabul edilince değişen yaşam hikayesini konu alıyor.

Orjinal Adı

Kona fer í strí?

Film Türü Nedir ?

Gerilim, Aksiyon

Film Yönetmeni Kimdir ?

Benedikt Erlingsson

Film Oyuncuları Kimdir ?

Halldóra Geirharðsdóttir, Jörundur Ragnarsson, Jóhann Sigurðarson, Juan Camillo Roman Estrada, Vala Kristin Eiriksdottir

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

8 Mart 2019

IMDb Puanı

7.4

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Woman at War, sanayicilere karşı çetin bir mücadele veren çevre aktivisti bir kadının, evlat edinme başvurusu kabul edilince değişen yaşam hikayesini konu alıyor. Halla, işini çok seven bir koro şefi olarak karşımıza çıkıyor. Genç kadın aynı zamanda İzlanda’nın bakir ve eşsiz güzellikteki tabiatını, sanayinin yol açtığı yıkımdan kurtarmaya çalışan bir aktivisttir. Politikacılar tarafından pohpohlanan ve kollanan sanayiciler, İzlanda arazileri için potansiyel bir tehdit oluşturur. Yaşananlar karşısında bir köşede oturup izlemeyi kendisine yediremeyen genç kadın, İzlanda topraklarını koruyabilmek adına alüminyum endüstrisine karşı savaş bayrağını açar. Sanayicilere karşı giriştiği bu zorlu mücadelede, alüminyum endüstrisinin baş belası haline gelmesi fazla uzun sürmez.

Dağların Kadını olarak ün yapmaya başlayan Halla, fabrikaların çalışmasını engellemek için gözünü budaktan sakınmaz. Tam da bu arada hayatını kökten değiştirecek bir haber alır. Halla, uzun süreden beri evlat edinmek için mücadele vermektedir ve sonunda başvurusuna beklediği karşılık gelmiştir. Bir kız çocuğu evlat edinmeye hak kazanan Halla, hayalleri arasında bir seçim yapmak durumunda kalacaktır.

Fragman

Woman at War, Kona fer í strí?, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın