X-Men Dark Phoenix

10/10 - (1 {Puan})
Film Özeti

X-Men Dark Phoenix, X-Men ekibinin karşısında bu defa kendi aralarından birisi olan Jean Grey vardır. Jean Grey uzayda gerçekleştirilen bir kurtarma görevinde yer alır.

Film Türü

Bilim-Kurgu, Aksiyon

Film Yönetmeni

Simon Kinberg

Film Oyuncuları

Sophie Turner, Jennifer Lawrence, Michael Fassbender, James McAvoy, Jessica Chastain

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

5 Haziran 2019

IMDb Puanı

5.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

X-Men ekibinin karşısında bu defa kendi aralarından birisi olan Jean Grey vardır. Jean Grey uzayda gerçekleştirilen bir kurtarma görevinde yer alır. Kurtarma görevi esnasında kozmik bir gücün darbesine maruz kalır. Jean Grey, nerede ise ölümle baş başa kalmış ama hayatta kalmayı başarmıştır. Ne var ki bu kozmik güç onu daha da güçlü bir hale getirmiştir. Kozmik güç onu daha da güçlendirmekle kalmamış Jean Grey’in dengesiz bir hale bürünmesine de yol açmıştır. Grey sahip olduğu bu güçleri sınırlandıramamakta ve istem dışı kullanmaktadır. Jean güçlerini kontrol edememekte ve arkadaşlarına da zarar vermektedir.

Jean Grey bu sorunları ile X-Men ekibinin bütünlüğünü de tehlikeye atmıştır. X-Men ekibi tekrar bir araya gelmek zorundadır çünkü Jean Grey galaksiyi ele geçirmek isteyen uzaylılar tarafından kontrol edilmektedir. X-Men ekibi hem Jean Grey’i bu kozmik güçten kurtarmak hem de uzaylıların bu emmelerini engellemek zorundadır.

Fragman

X-Men: Dark Phoenix, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın