Yabancı

Puan Verin
Film Özeti Nedir ?

Yabancı – Exil, Xhafer, göçmen olması nedeniyle iş yerinde ayrımcılığa uğrayan bir kimya mühendisidir.

Orjinal Adı

Exil

Film Türü Nedir ?

Dram

Film Yönetmeni Kimdir ?

Visar Morina

Film Oyuncuları Kimdir ?

Misel Maticevic, Sandra Hüller, Rainer Bock, Thomas Mraz

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

6 Kasım 2020

IMDb Puanı

6.7

Film Konusu & Özet & Detaylar Nedir ?

Yabancı – Exil, Xhafer, göçmen olması nedeniyle iş yerinde ayrımcılığa uğrayan bir kimya mühendisidir. İş yerinde her gün farklı ve üzücü bir olay ile karşı karşıya gelmektedir. Günün birinde evinin önünde bir fare ölüsü ile karşılaşır ve bunu da iş yerindeki çalışma arkadaşlarının yaptığını düşünmeye başlar. Xhafer, bir ilaç firmasında çalışmakta olup iş başvurusu esnasında fareler ile ilgili sorununu özellikle belirtmiştir ve bunun kullanıldığını düşünür. Aslen Kosovalı’dır ve Almanya’da yaşadığı için dışlandığını hissetmektedir. Artık herkesten şüphelenmektedir.

Alman asıllı olan eşi aslında kendisine ayrımcılık yapılmadığını sadece iş yerinde çalışma arkadaşları tarafından sevilmediğini Xhafer’e söylese de onun bu konudaki düşünceleri değişmemektedir. Xhafer her geçen gün daha farklı ve zorlu sorunlar ile baş etmek zorunda kalmaktadır.

Fragman

Yabancı, Exil, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın