Yabani

Puan Verin
Film Özeti

Yabani, çocuklarını kaybetmiş olan bir çift bu acıyla yüzleşmeye çalışırken araçları ile seyir halinde iken önlerine aniden bir çocuk çıkıverir.

Orjinal Adı

Tvar, Stray

Film Türü

Korku, Gerilim, Dram

Film Yönetmeni

Olga Gorodetskaya

Film Oyuncuları

Sevastian Bugaev, Roza Khayrullina, Elena Lyadova, Mikhail Safronov

Vizyon Tarihi Ne Zaman ?

3 Ocak 2020

IMDb Puanı

4.7

Film Konusu & Özet & Detaylar

Yabani, çocuklarını kaybetmiş olan bir çift bu acıyla yüzleşmeye çalışırken araçları ile seyir halinde iken önlerine aniden bir çocuk çıkıverir. Çocuğu eve götürmeye karar verirler. Bu çocuğun kimsesi yoktur ve onu evlat edinmeye karar verirler. Daha önce kaybettikleri çocuklarının boşluğunu evlat edinecekleri bu çocuk ile doldurmak istemektedirler. Ama çocukta onların göremediği bir gizem vardır. Onlara bu konuda bir rahibe uyarıda bulunur. Büyük bir hata yaptıklarını, onunla başa çıkamayacaklarını, ailelerinin büyük bir tehlike ile karşı karşıya olduğunu söyler.

Aile bu rahibenin söylediklerini dikkate almayacaktır. Ölen oğullarının yerini tutacağını düşünerek yolda buldukları bu çocuğu evlat edinirler ve o andan itibaren de hayatları tam anlamıyla alt üst olacaktır.

Fragman

Yabani, Tvar, Stray, film konusu, oyuncuları, yönetmeni, Netflix, fragmanı, imdb, Tek Parça full hd, Türkçe dublaj, watch, trailer, release date, yorumları, eleştirisi, ekşi, vizyon tarihi nedir ?, Film Konusu Nedir ?, Kimdir ? ne zaman çıkacak, ne zaman vizyona girecek, izle

Yorum yapın